سفارش طراحی گرافیک مجموعه ما فقط با چند عدد ساده

تماس تلفنی یا واتس آپ و پیامک اعداد انتخابی زیر به شماره ۰۹۱۲۹۶۱۱۸۳۰

استعلام قیمت طراحی: عدد *۱۱۱*

اعداد سفارش طراحی

طراحی گرافیک جعبه - طراحی گرافیک کارتن: عدد *۱۰۰*

طراحی کارت ویزیت - طراحی گرافیک پاکت - طراحی سربرگ - طراحی فرم اختصاصی چاپی : عدد *۱۲۰*

طراحی گرافیکی سایت  - طراحی اینستاگرام – طراحی پروفایل - طراحی فرم اختصاصی شبکه های اجتماعی: عدد *۱۴۰*

طراحی مختلف اختصاصی و عمومی :عدد *۱۶۰*

پس از ارسال عدد سفارش پرسشنامه ای برای شما ارسال میشود که هرچه دقیقتر پاسخ دهید به طرح دلخواه نزدیکترمیشوید. ممنون از صبر و شکیبایی شما.

برای بهبود کیفیت مجموعه ما لطفا پیشنهادات خود را به شماره ۰۹۱۲۹۶۱۱۸۳۰ پیامک یا واتس آپ کنید.* دراول جمله حتما از کلمه ( پیشنهاد من ) استفاده شود.* با تشکر

طراحی گرافیک یا گرافیک دیزاین یکی از راههای ارتباط بصری است در این بخش بهسازپک جوادی سعی براین نموده است با استفاده از عناصر بصری یعنی خط  و نقطه و سطح و حجم  و رنگ وترکیب این عناصر با خط و برند ، بسته بندی محصول مشتری را به بهترین نحو ممکن دراین بازار رقابتی به نمایش بگذارد و طوری طراحی کند که در بین رقیبان خود بدرخشند. مجموعه بهسازپک در طراحی خود ازترکیب کلمات و جملات مختلف و نمادها و تصاویر و عناصر ترکیبی زیبا برای رساندن پیام محصول به مشتری استفاده میکند. در اصطلاح گرافیکی به استفاده از حروف و کلمات تایپوگرافی میگویند. کاربردها رایج گرافیک دیزاین در جعبه سازی و کارتن سازی و پاکت سازی و کلیه امور چاپی و در بهتر دیده شدن فروشگاههای اینترنتی و لوگو و نام گرافیکی و افزایش فروش با طراحی گرافیکی خوب دیده میشود.  مجموعه بهسازپک با تحقیقات بسیار در مورد برندها و بهتر دیده شدن آنها به ترکیب بندی های مختلف گرافیکی در بسته بندی و طراحی انلاین رسیده است. هنر گرافیک طی زمانهای مختلف نسب به بازخوردهای بصری مشتریان متغیر است. طراحی گرافیکی مجموعه ما نبست به تغییرات اجتماعی و چالشها وتغییرات فرهنگی ذهن مشتری را درگیر خود میکند و با ایده پردازی ارتباط مستقیم دارد. زیرا به طور کل طراحی گرافیکی یعنی خلق و ترکیب کردن عناصر تصویری برای بیان یک پیام که هدفی مشخص دارد و آن پیام باید محصول را به ساده ترین روش به فروش برساند و یا هدف مشتری را به راحتی نشان دهد. پس مجموعه با علاوه بر تسلط بر نرم افزارهای گرافیکی دارای سواد روز برای بهترین طرح گرافیکی و به هدف رسیدن مشتری و استارت آپ ها است.

 

طراحی
سفارش طراحی گرافیک مجموعه ما فقط با چند دکمه ساده
ارسال عدد اعلام شده به واتس آپ یا پیامک به شماره ۰۹۱۲۹۶۱۱۸۳۰
اعداد سفارش طراحی
طراحی گرافیک جعبه مقوایی: عدد ۸۳۰
طراحی گرافیک کارتن: عدد ۸۳۰
طراحی گرافیک پاکت: عدد ۸۴۰
طراحی کارت ویزیت چاپی: عدد ۸۱۰
طراحی آگهی: عدد ۸۸۰
طراحی سربرگ: عدد ۸۲۰
طراحی فرم اختصاصی چاپی: عدد ۸۵۰
طراحی فرم اختصاصی شبکه های اجتماعی: عدد ۸۶۰
طراحی گرافیکی سایت: عدد ۸۷۰
طراحی پیشنهادی شما:۸۰۰
پس از ارسال عدد سفارش پرسشنامه ای برای شما ارسال میشود – مسیولیت نظارت برغلط املایی و تغییرات طرح برعهده مشتری است – نظارت بر تغییرات طراحی فقط دوبار پذیرفته میشود لطفا دقت نمایید تغییرات را یکبار نهایت بار دوم اعلام نمایید.